Ženský bežecký klub - podporte nás - 2 %

Bežecká terapia

Vitajte na našej stránke!

Osobný couching

osobný koučing pri tréninguV rámci osobného couchingu resp. individuálnej terapie Vám ponúkame rôzne na mieru „šité“ bežecké hodiny, ktoré uvádzame nižšie. V prípade Vášho záujmu Vás prosíme zaslať nám email na info@bezeckaterapia.sk, aby sme si mohli dohodnúť ďalší postup. Registrácia cez registračný formulár nie je v prípade osobného couchingu možná.

Osobný couching (Individuálne hodiny)
Ste bežec alebo bežkyňa, ktorá hľadá partnera/ku na beh? Alebo ste v Bratislave alebo okolí na prechodný čas? Radi si s Vami dohodneme termín/y pre spoločný beh/y podľa Vašich predstáv.

Osobný couching (Kurz pre začiatočníkov, pre pokročilých)
Radi by ste absolvovali celý kurz pre začiatočíkov, resp. pre pokročilých, avšak v rámci individuálneho couchingu? Ponúkame Vám samozrejme aj túto možnosť.

Nižšie uvádzame charakteristiky osobného couchingu, aby ste si mohli vybrať optimálne riešenie podľa vašich individuálnych potrieb.

Výhody osobného couchingu

Osobný couching je samozrejme absolútne prispôsobený Vašim cieľom a požiadavkam, takže nám umožňuje, dávkovať pre Vás z hľadiska bežeckej terapie optimálne zaťaženie, ktoré nie je vždy možné vo veľkej nehomogénnej skupine.

Ďalšou výhodou osobného couchingu je prirodzene Vaša slobodná voľba z hľadiska miesta a času. Táto flexibilita Vám dáva možnosť manažovania vlastného času. Okrem toho máte plnú pozornosť bežeckého terapeuta, a tým aj predpoklad rýchleho zlepšovania sa v behu a v kondícii.

Zo skúseností však už vieme, že bežecká terapia pôsobí skvele predovšetkým v malej homogénnej skupinke (komunikatívne behanie v spojení so sociálnymi kontaktami). Túto možnosť Vám vieme samozrejme taktiež ponúknuť.